Dziś mamy:  20 / 05 / 2024 "Edukacja ma gorzkie korzenie, ale jej owoce są słodkie" - Arystoteles
Przedmioty artystyczne

"Betlejem Polskie" na Spotkaniu Wigilijnym Społecznosci Siedemnastki

20 grudnia 2017 r. odbyło się Spotkanie Wigilijne obecnych i byłych pracowników "Siedemnastki" oraz przedstawicieli klas, a Gościem szczególnym był Dolnośląski Kurator Oświaty p. Roman Kowalczyk.  Zebranych przywitała Pani Dyrektor Małgorzata Iwankiewicz i przekazała życzenia, by wszystko, co się dobrem zowie narodziło się wokół nas, a przede wszystkim w nas.  Dolnośląski Kurator Oświaty pan Roman Kowalczyk skierował do zebranych ciepłe, pełne zachęty do twórczej pracy słowa i życzył zdrowych, pełnych miłości i radości świąt, wszak Bóg się rodzi! W świąteczny nastrój kolędami wprowadził nas szkolny Chór pod kierunkiem pana Dominika Jarockiego. Do „Betlejem Polskiego” pięknym dynamicznym spektaklem zawiedli nas uczniowie pierwszej klasy teatralnej. Spektakl na podstawie poematu Lucjana Rydla przygotowali p. Małgorzata Szeptycka i p. Marek Szydło (który wcielił się w rolę Heroda!!!) oraz p. Krzysztof Żesławski. O klimatyczną i naturalną scenografię zadbała pani Małgorzata Szeptycka oraz pan Kamil Szeptycki - senior (dziękujemy!).
Uroczystość prowadzili  Wiktoria Lebiodzik (2A) i Marek Homik (2E), którzy na zakończenie  w imieniu Samorządu Uczniowskiego złożyli przybyłym najserdeczniejsze świąteczne i noworoczne życzenia.
Potem, już przy stole przełamano się opłatkiem.
Uroczystość przygotowała p. Angela Pluta
Fotogaleria>>